Priemyselné stavby

Základom dobre fungujúcej priemyselnej prevádzky je kvalitné priestorové a technické zázemie.

Či ide o výrobnú, prevádzkovú alebo administratívnu činnosť, prvotriedne stavebné postupy a materiály v celom priemyselnom areáli sú jednoducho nevyhnutné. Rovnako to vnímame my v Art-Bau. Množstvo úspešných realizácií priemyselných stavieb od menších objektov až po celé areály nám prinieslo bohaté skúsenosti, ktoré dnes môžete využiť aj vy. Náš personál je maximálne kvalifikovaný a odvádza špičkovú robotu, ktorú oceníte nielen po odovzdaní projektu, ale aj v každodennej prevádzke, ktorá je skutočnou skúškou kvality.

Vieme, že každá prevádzka je jedinečná a kladie na stavby špecifické požiadavky. Našim priemyselným klientom preto ponúkame výrobné haly, prevádzkové objekty a administratívne budovy šité na mieru ich konkrétnym nárokom. Či už máte hotový projekt pripravený na realizáciu alebo sa potrebujete s plánovaním areálu poradiť, pomôžeme vám dosiahnuť ten najlepší možný výsledok. Spoľahnite sa na nás a vaše priemyselné stavby budú v dobrých rukách.

Kde pôsobíme?

Bratislava, Senec, Šamorín, Trnava, Galanta, Nitra, a okolie.

Kompletný servis

Každý nový projekt preštudujeme a radíme s projektantmi stavby ako dozorom stavby. Úzko spolupracujeme s výrobcami stavebných materiálov, absolvujeme školenia použitia nových materiálov a pracovných postupov.

Naša technika

Vlastníme stavebné stroje, nákladné autá a stavebnú techniku. Poskytujeme  kompletný servis, zemné a výkopové práce, terénne úpravy...

Záruka

Na všetky dodané služby a stavebné materiály poskytujeme servis a záruku.

 

Partneri

Tomáš Jurčo
+421 907 213 092
 
Art Bau s.r.o.
Pestovateľská 6, 821 04, Bratislava
e-mail: info@art-bau.sk