Inžinierske stavby

Či už ide o cesty, mosty alebo rozvody, kvalita musí byť na prvom mieste. Inžinierske stavby sú často podceňované, no náklady na ich údržbu a opravy v prípade neprofesionálneho prevedenia alebo šetrenia na materiáloch môžu výrazne prevýšiť počiatočnú investíciu do kvalitnej stavby.

My v Art-Bau vieme, že pri inžinierskych stavbách sa kompromisy nerobia. Dávame si preto záležať na ich trvácnosti a správnemu nadimenzovaniu presne podľa stanovených požiadaviek. Vďaka mnohým rokom praxe a skúseným expertom na ich výstavbu vieme zaručiť, že budú svoju funkciu spĺňať s maximálnou spoľahlivosťou.

Našim klientom ponúkame výstavbu širokého spektra inžinierskych stavieb, akými sú napríklad cesty, tunely a mosty, elektrické, vodné a plynové rozvody, komunikačné siete, energetické zariadenia a ďalšie objekty. Radi vám poradíme a navrhneme riešenia presne vyhovujúce vašim nárokom. Máme na konte množstvo spokojných klientov a bezproblémových stavieb, ktoré každý deň slúžia stovkám ľudí. Spoľahnite sa na našich profesionálov a vaše inžinierske stavby budú v dobrých rukách.

Kde pôsobíme?

Bratislava, Senec, Šamorín, Trnava, Galanta, Nitra, a okolie.

Kompletný servis

Každý nový projekt preštudujeme a radíme s projektantmi stavby ako dozorom stavby. Úzko spolupracujeme s výrobcami stavebných materiálov, absolvujeme školenia použitia nových materiálov a pracovných postupov.

Naša technika

Vlastníme stavebné stroje, nákladné autá a stavebnú techniku. Poskytujeme  kompletný servis, zemné a výkopové práce, terénne úpravy...

Záruka

Na všetky dodané služby a stavebné materiály poskytujeme servis a záruku.

 

Partneri

Tomáš Jurčo
+421 907 213 092
 
Art Bau s.r.o.
Pestovateľská 6, 821 04, Bratislava
e-mail: info@art-bau.sk